Materiały, dyskusje dotyczące projektów AVT, których kuratorem jest ES2

***** Musisz się zalogowac aby oglądac całe forum *****

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-09-24 11:23:03

r-mik
Administrator
Dołączył: 2017-09-23
Liczba postów: 35
Windows XPFirefox 52.0

Informacje

Trafia do mnie dużo listów z prośbami o programy do moich projektów dla AVT. Z reguły odsyłam do redakcji, bywa, że taki e-mail trafia ponownie do mnie. Padł pomysł na stworzenie bazy programów. Pomysł dobry ale w AVT nie ma komu się za to zabrać. Aby ułatwić pozyskanie programów, także źródłowych oraz ułatwić komunikację z autorami, stworzyłem forum. Jakkolwiek głównym jego przeznaczeniem jest umieszczanie informacji na temat projektów, których jestem autorem lub współautorem, to nie widzę przeszkód, aby umieszczać tu informacje o innych projektach AVT.

Poza kodami źródłowymi i wynikowymi, dostępne będą dokumentacje projektów w postaci schematów, rysunków PCB w formacie Protela99SE i PDF.

Na forum oczekuje propozycji modyfikacji programów czy sprzętu, wskazywanie błędów, opisy awarii i sposobu ich usuwania.

Na forum można będzie znaleźć zapowiedzi projektów, relacje z prac, programy do projektów przeznaczonych do publikacji. Zachęcam, to składania propozycji zmian w jeszcze nieopublikowanych projektach.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB